Home  /  Oglas za posao – Direktor prodaje (m/ž)

Oglas za posao – Direktor prodaje (m/ž)

Agencija LIBAR je jedan od vodećih prevodilačkih agencija na tržištu BiH, te službeni predstavnik Studio Cambridge za BiH u organizaciji škole engleskog jezika u U.K. Svoju uspješnost gradimo strpljivo poštujući najviše standarde kvalitete izvođenja usluge profesionalnim pristupom i partnerskim odnosom s korisnicima naših usluga i suradnicima.

Zbog značajnog rasta prodajnih aktivnosti i novih projekata, tražimo :

Direktor prodaje (m/ž)

Opis posla:

  • Definiranje poslovnih ciljeva, marketinga i profitabilnosti i nadgledanje njihove realizacije
  • Definiranje i kontroling poslovnih procesa i procedura rada
  • Komunikacija s korisnicima usluga
  • Koordinacija aktivnosti unutar agencije i novih projekata
  • Otvaranje novih i održavanje kontakata sa postojećim kupcima
  • Izrada analiza, podnošenje izvještaja i prijedloga nadređenima
  • Kontinuirani rad na funkcionalnosti web stranica agencije i društvenim mrežama agencije
  • Kontinuirani rad na digitalnom oglašavanju
  • Komunikacija i vođenje evidencija o produktivnosti zaposlenih
  • Kontinuirana analiza razvoja poslovanja na tržištu

Vrsta posla: Stalni radni odnos sa probnim rokom od 6 mjeseca

Što očekujemo:

  • VSS, iskustvo poželjno
  • Razumijevanje poslovnih procesa
  • Razvijene komunikacijske, prezentacijske i prodajne vještine
  • Savjestan rad usmjeren na ostvarivanje ciljeva
  • Odlično poznavanje engleskog jezika (u govoru i pismu)
  • Izvrsno poznavanje MS Office paketa s naglaskom na Excel
  • Druga znanja iz domena prodaje, digitalnog marketinga, ili sl.

Nudimo:

  • Redovna  primanja + bonus na ostvarene ciljeve
  • Ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz probni rok 3 mjeseca
  • Edukacija i putovanja
  • Rad u okruženju tvrtke perspektivnog razvoja

Strani jezik: Engleski jezik – aktivno

Poznavanje rada na računalu: Odlično

Naziv poduzeća: Agencija Libar

Lokacija: Sarajevo ili Ljubuški

Oglas ostaje otvoren 30/trideset/ dana.

Prijave za posao sa biografijom, preporukama i potvrdama za tražene kvalifikacije slati na email: marketing@libar.info